Pořad bohoslužeb

Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 za farníky
08:00 za živé a + občany z Jarcové a za duše v očistci
09:30 za živé a + občany z Podlesí
18:30 na poděkování za 80 let života s prosbou za živou rodinu, + sestru a za duše v očistci
pondělí 13.5. Panny Marie Fatimské
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 na poděkování za dar života s prosbou o odpuštění hříchů a jejich následků, za šťastný okamžik smrti, za + rodiče, živé sourozence a za duše v očistci
17:30 za + manžela, + syna, + sourozence, rodiče z obou stran a za duše v očistci
úterý 14.5. svátek sv. Matěje, apoštola
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 na poděkování za 50 let života s prosbou o Boží    požehnání a ochranu Panny Marie, za děti  a pravnoučata
17:00 Večeřadlo Fatimského apoštolátu
středa 15.5. středa 7. velikonočního týdne
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 za + Vlastu Zajícovou, jejího + manžela, živou rodinu  a za duše v očistci
17:30 na poděkování za 75 let života s prosbou o Boží požehnání, dar zdraví a ochranu Panny Marie pro celou rodinu, za + rodiče z obou stran, + rodinu a za duše v očistci
čtvrtek 16.5. svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 za + Petra Mojhu
18:00 Adorace
pátek 17.5. pátek 7. velikonočního týdne
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 za + zetě Dalibora, + rodiče, živou a + rodinu Valouchovu, Haluzovu, Nedbalovu a Větvičkovu  a za duše v očistci
17:30 ke cti Ducha svatého
18:45 Večer chval se společenstvím Projekt ON
sobota 18.5. sv. Jana I., papeže a mučedníka
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 za + maminku, za Boží požehnání pro celou živou  rodinu, na úmysl dárkyně a za duše v očistci
19:00 Vigilie Seslání Ducha svatého
Filiální kostel sv. Jakuba 17:30 Krásno –  za + Anežku Hajdovou, + sourozence  a rodiče z obou stran a za živou rodinu
neděle 19.5. SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO
Farní kostel Nanebevzetí Panny Marie 06:30 za farníky
08:00 za + manžela, živou a + rodinu a za duše v očistci
09:30 za + syna Dalibora, manžela Josefa, + rodinu z obou stran, za duše v očistci, na poděkování za milosrdenství a  Boží požehnání, dary Ducha svatého a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu
18:30 za + Miroslavu Mikulenkovou při příležitosti 4. výročí úmrtí, za živou a + rodinu a za duše v očistci

OHLÁŠKY – 12. května 2024
7. neděle velikonoční

• Dnes probíhá pravidelná měsíční sbírka na restaurování dalšího sektoru našich lavic. Lavice budou odvezeny v úterý 14. května v 10.00 hodin.
  • Příští neděli bude pravidelná svatodušní sbírka na církevní školství. Výtěžek sbírky v naší farnosti bude věnován na dokončení rekonstrukce budovy pro ZŠ Salvátor.
  • Minulou neděli byla sbírka na pronásledované křesťany. Celkem jste darovali 57 237 Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať.
  • Dnes je den modliteb za sdělovací prostředky.
  • Svátky v příštím týdnu:
    • Pondělí – Památka Panny Marie Fatimské
    • Úterý – Svátek sv. Matěje, apoštola
    • Čtvrtek – Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka
  • V pondělí 13. května v den Panny Marie Fatimské bude modlitba sv. růžence začínat v 16.15 a bude pokračovat po večerní mši svaté.
  • Příprava na biřmování bude v pondělí 13. května v 18.30 v učebně na faře.
  • Příprava na 1. sv. přijímání bude ve čtvrtek 16. května v 16.00 v kostele.
  • Mše svatá ke cti Ducha svatého bude v pátek 17. května v 17.30. Po mši svaté bude večer chval se společenstvím Projekt ON z Valašských Klobouků. Bližší informace na plakátku.
  • Příští neděli 19. května bude Slavnost Seslání Ducha Svatého.
  • V předvečer této slavnosti v sobotu 18. května bude mše svatá jako vždy v kostele Jakuba v Krásně v 17.30 hodin. Prodloužená Svatodušní vigilie bude v 19.00 hodin ve farním kostele. Uslyšíme 6 čtení z Písma svatého a obnovíme své biřmovací závazky. Po vigilii bude pohoštění na faře. Všichni farníci jsou srdečně zváni. Písně a čtení zajišťují bratři a sestry z Neokatechumenátních společenství.
  • Mše svatá na Oznici u Mrnuštíků bude v neděli 19. května v 15.00 hodin. Po mši svaté bude tradiční smažení vajíček. Jsou zváni všichni turisté, cyklisté, i autem je možné dojet až na místo.
  • Májové pobožnosti budou v květnu po večerní mši svaté ve všední den ve farním kostele. V kapli v Krhové každý den v 18.25 hodin, v Hrachovci každý den v 18.00, v Poličné ve středu a v pátek v 18.30 a na Juřince od pondělí do pátku v 15.00 hodin.
  • Koncert Kulturního zařízení bude ve středu 15. května v 19.30 ve farním kostele. Na varhany bude hrát Ondřej Valenta, na příčnou flétnu Eva Prchalová.
  • Farní kavárna, do které vás zvou naši skauti, bude otevřena příští neděli 19. května. Kromě kávy se můžete těšit také na ochutnávku pečeného masa.
  • Na pouť seniorů na Svatý Hostýn května jsou ještě volná místa v autobusu. Zájemci ať se přihlásí ve farní kanceláři nebo na uvedeném tel. čísle na plakátku.
  • Úklid farního kostela v sobotu 18. května bude mít skupina č. 6.
  • Děti dostanou po mši svaté obrázek.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY